! STOP MARIHUANĚ !

Tato stránka vznikla, proto aby mohla zastavit šíření Marihuany ! Snad si z toho vezmete aspoň nějaký příklad.

Cannabis: ,,měkká" droga?

Cannabis: "měkká" droga?


...........................

"Žádná jiná droga, která je člověkem užívána, nezůstává v těle tak dlouho jako Cannabis. A neexistuje žádná jiná legální nebo ilegální droga, která napadá každý důležitý tělesný orgán, každý tělesný systém a každou jednotlivou tělesnou buňku."

Dr. Carlton E. Turner
University of Mississippi,
již 30 let celosvětově uznávaný výzkumný pracovník
v oboru Cannabis
...........................

Měkký má v této souvislosti význam "nečiní tělesně závislým". To se však týká Cannabisu pouze podmíněně a zcela pomíjí aspekt potenciálu psychické závislosti.

Pojem "měkký" však daleko více naznačuje, i když nemá být definicí, že určité substance jsou relativně neškodné, na rozdíl od tzv. "tvrdých" drog. Podle této logiky by mohl být "měkký" i rucní granát, pokud bychom jeho bezprostřední účinky porovnávali s bombou. Budeme-li drogy klasifikovat podle jejich skutečných zdravotních a sociálních účinků, účinků na rozum a osobnost, bude brzy jasné, že "měkké" drogy jsou pouhým mýtem. To platí zejména tehdy, hovoříme-li o Cannabisu.

 
Děkuji za návštěvu tohoto webu, doufám že ste si vzaly nějaké ponaučení. DSGN : Shadowss 2009 Zdroj informací - www.marihuana.cz