! STOP MARIHUANĚ !

Tato stránka vznikla, proto aby mohla zastavit šíření Marihuany ! Snad si z toho vezmete aspoň nějaký příklad.

,,Přírodní produkt" cannabis?

"Přírodní produkt" cannabis?


...........................

"V patnácti letech jsem vykouřil svůj první joint. Nechtěl jsem být vyřazený z kruhu svých přátel. Dnes si píchám heroin a jsem vyřízený."

Jean
...........................

Cannabis není – jako všechny drogy – v zásadě nic jiného než jed (proto také omamné JEDY). Z lékařského hlediska není také ani to nejkrásnější drogové opojení nic více a nic méně než otrava. Jedy jsou látky, které poškozují zdraví nebo berou život. A nic jiného neplatí ani pro Cannabis. Chová se jako všechny jedy - neničí však pouze tělo, ale i rozum a osobnost.

To, že Cannabis je "přírodní produkt", jak jeho konzumenti neustále zdůrazňují, nemění ani v nejmenším jeho ničivé účinky. Většina známých drog je rostlinného původu. Beladona (rulík zlomocný), datura (durman) a peyotl (kaktus) jsou klasickými zdroji rostlinných drog. Kokain se získává z listů jihoamerického keře koka, opium z mléčné šťávy tobolek asijského máku. Jed zůstává jedem. "Příroda" není ochrannou známkou, jestliže vás kousne had.

 
Děkuji za návštěvu tohoto webu, doufám že ste si vzaly nějaké ponaučení. DSGN : Shadowss 2009 Zdroj informací - www.marihuana.cz